Fejetony a glosy

Ilustrace

Puls - Fond na podporu kněží a pastorace

[ Publikováno: 17.5.2017]

V brněnské diecézi se rozbíhá finanční fond na podporu kněží, pastorace a farností. Jak bude tento projekt úspěšný ukáže čas a také zájem a podpora ze strany duchovních a věřících.

Ilustrace

Křesťan a politika

[ Publikováno: 29.4.2017]

Jak se dívat a hodnotit činnost křesťanů na českém politickém kolbišti? Je či není to jen otázka akademická? Na tuto i další otázky si musí čtenář odpovědět sám!

Ilustrace

Národní pochod pro život a rodinu

[ Publikováno: 26.4.2017]
Životy nejmenších a rodinu přijely do Prahy podpořit tisíce lidí i přes nepřízeň počasí. V sobotu 22. dubna 2017 do Prahy přijely na Národní pochod pro život a rodinu tisíce lidí z celé republiky. "Rodina založená na manželství muže a ženy je nejlepším místem pro přijetí a výchovu dětí a tím i nejúčinnější prevencí tisíců potratů," shrnula hlavní poselství Zdeňka Rybová, místopředsedkyně pořádajícího Hnutí Pro život ČR.

Archiv

  ObálkaMilí čtenáři, členové, přátelé a podporovatelé akademie, časopis Dialog Evropa XXI v roce 2017 prochází výraznou proměnou ve formě vydávání. Bylo zahájeno vydávání časopisu v elektronické formě, které je nyní výchozí formou prezentace MSKA a nahrazuje dosavadní tištěnou formu. Plánované je rozdělení struktury a obsahu článků časo-pisu Dialog. Elektronická verze propojená s webem MSKA bude obsahovat formy mediální komunikace, tištěná forma bude v upravené formě obsahovat výběr článků – studii a samostatně budou vycházet publikované výstupy z pořádaných akcí. V tomto přechodném období za rok 2017 vychází tištěná forma časopisu Dialog Evropa XXI uspořádána ještě podle dosavadní formy strukturálního uspořádání a z výběru článků prezentovaných v elektronické podobě. Více se dočtete zde

  Logo MSKA

  Registrováno na Ministerstvu kultury ČR pod číslem MK ČR E 5224
  ISSN 1210 - 8332 (tištěná verze)
  Číslo účtu: 1342357389 / 0800

  Kontakty

  • E-mail: redakce@dialogevropa21.cz
  • Telefon: +420 537 021 342
  • Poštovní adresa: Smetanova 14, 602 00 Brno
  • Odpovědný redaktor: ThDr. ICLic. Jiří Koníček

  Administrace | Vytvořil Mouser.cz, 2017

  E-časopis Dialog Evropa XXI je financován z projektu nadace ČEZ.

  Sponzoři

  LogoLogoLogoLogoLogo

  Partneři

  LogoLogoLogoLogoLogoLogoLogo